Počet produktov v kategórii: 19

Tenisové lopty

Medzi základné vybavenie hráčov tenisu patrí bezpochyby loptičku, tzv. Tenisák. Správny výber loptičky je dôležitý, pretože ovplyvňuje celkovú kvalitu hry. Loptička je najostrejšie sledovanú vecí na kurte, preto si dajte na výbere záležať. Vyberať môžete tréningové tenisové loptičky, turnajové loptičky a tiež detské a univerzálne tenisové loptičky. Loptičky sú vyrobené z pevnej gumové duše a rôznych prísad. Na ich potiahnutie sa používa Melton, vlnená tkanina. Jednotlivé loptičky sú plnené vzduchom, musí byť bez švov a stehov.

 • 4,48 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty Head Team poskytujú skvelý všestranný výkon, životnosť a vynikajúcu kvalitu spojov. Tieto tlakové loptičky sú vhodné pre všetky druhy povrchov. Lopty sú určené pre široké hráčske spektrum. Vhodné ako pre rekreačné tenis, tak ako tréningový loptu. Vynikajúci univerzálny výkon a životnosť. Rovnomerné švy prvotriednej kvality. Dodávané v...

  4,48 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,33 € Dočasne vypredané

  Tenisové loptičky Head Team poskytujú skvelý všestranný výkon, životnosť a vynikajúcu kvalitu spojov. Tieto tlakové loptičky sú vhodné pre všetky druhy povrchov. Lopty sú určené pre široké hráčske spektrum. Vhodné ako pre rekreačné tenis, tak ako tréningový loptu. Vynikajúci univerzálny výkon a životnosť. Rovnomerné švy prvotriednej kvality. Dodávané v...

  4,33 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 6,37 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty Dunlop Fort Clay Court sú tlakové loptičky určené na antuku. Tieto loptičky zodpovedajú požiadavkám ITF. Vďaka technológii HD Core sú tieto loptičky odolnejšie a majú ešte lepšie herné vlastnosti.

  6,37 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 6,78 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty Dunlop Fort Elite 4 ks vyvinuté pre elitnej hru. Tento lopta bol vyvinutý pre elitnej hru. Loptu vhodný na všetky povrchy. Firmou DSIL patentovaná receptúra ​​HD CORE v spojení s HD Cloth - najkvalitnejším vlneným tenisovým Melton mimoriadne zvyšuje kvalitu a viditeľnosť lôpt a mimoriadne zlepšuje trvanlivosť lôpt.

  6,78 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,37 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty HEAD Championship sú špičkové loptičky pre všestranný výkon. Loptičky majú dlhú životnosť a vynikajúcu kvalitu spojov. Tieto tlakové loptičky sú vhodné pre všetky druhy povrchov. Dodávané v plastovej tube po 4 kusoch.

  4,37 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,71 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty HEAD Pro Blue s celkovo vylepšenými hernými vlastnosťami, plsťou SmartOptikTM pre lepšiu viditeľnosť a novou technológiou Encore pre vyššiu životnosť. Jedná sa o turnajový loptu najvyššej kvality.

  4,71 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,60 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty HEAD Pro Blue s celkovo vylepšenými hernými vlastnosťami, plsťou SmartOptikTM pre lepšiu viditeľnosť a novou technológiou Encore pre vyššiu životnosť. Jedná sa o turnajový loptu najvyššej kvality.

  4,60 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • Akcia
  8,63 € 10,51 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty Dunlop Fort TP All Court sú špičkové turnajové lopty vhodné na všetky povrchy. Firmou DSIL patentovaná receptúra ​​HD CORE v spojení s HD Cloth - najkvalitnejším vlneným tenisovým Melton mimoriadne zvyšuje kvalitu lôpt, viditeľnosť a mimoriadne zlepšuje trvanlivosť lôpt.

  8,63 € 10,51 € - 18 %
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,86 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty HEAD Championship sú špičkové loptičky pre všestranný výkon. Loptičky majú dlhú životnosť a vynikajúcu kvalitu spojov. Tieto tlakové loptičky sú vhodné pre všetky druhy povrchov. Dodávané v plastovej tube po 3 kusoch.

  4,86 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 6,22 € Skladom

  Tenisové lopty HEAD ATP Metal je pretlakový lopta vhodný pre všetky druhy povrchov so špeciálnou povrchovou úpravou meltonu pre lepšiu ochranou proti vode a vlhkosti. Ideálne pre použitie v našich klimatických podmienkach. Vďaka špeciálnej aplikovanej technológii Smart Optik ponúka hráčom lepšiu priamu aj periférne viditeľnosť na ostrom slnku aj pri šere...

  6,22 €
   
    Skladom v pondelok 27.5. u vás
    K dispozici: 34 ks
 • 6,37 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty HEAD Silver Metal poskytujú lepšiu viditeľnosť vďaka plsti SmartOptik a najmodernejšiu technológiu. Dlhá životnosť, úžasná kontrola, to je lopta Head Silver. Vďaka špeciálnej aplikovanej technológii Smart Optik ponúka hráčom lepšiu priamu aj periférne viditeľnosť na ostrom slnku aj pri šere alebo horšom osvetlení.

  6,37 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,71 € Dočasne vypredané

  Detské tenisové lopty HEAD Tip Red pre deti-začiatočníkov vo veku 5-8 rokov. Lopta je o 75% pomalšie ako štandardné loptičky, je o niečo väčšia a mäkšie pre viac kontroly. Lopty sú dodávaný v žlto-červenej farbe pre ľahkú viditeľnosť a zasiahnuteľnosť. Balenie obsahuje 3 loptičky.

  4,71 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 5,58 € Skladom

  Tenisové míčky s plstí Duraweave pro menší plstnatění. Míčky jsou určeny pro všechny povrchy.

  5,58 €
   
    Skladom
   
 • 7,50 € Dočasne vypredané

  Tenisové lopty Dunlop Tour Brilliance sú prvotriedne lopty s vysoko kvalitným vlneným HI-VIS CLOTH Melton zvyšujúce viditeľnosť lôpt. Použitá technológia HD CORE zlepšuje trvanlivosť lôpt. Jedná sa o loptu vhodný na všetky povrchy. Odporúčame aj ako halový loptu.

  7,50 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,71 € Dočasne vypredané

  Detské tenisové lopty HEAD Tip Orange pre deti vo veku 8-9 rokov. Lopta je o 50% pomalšie ako štandardné lopty, a je ideálny pre zdokonalenie hráčskych schopností na väčšom kurte. Lopty sú dodávaný v žlto-oranžovej farbe pre ľahkú viditeľnosť a zasiahnuteľnosť. Balenie obashuje 3 loptičky.

  4,71 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,71 € Skladom

  Detské tenisové lopty HEAD Tip Green pre deti vo veku 9-10 rokov. Lopta je o 25% pomalšie ako štandardné loptičky a je ideálna pre zdokonalenie hráčskych schopností na klasickom kurte. Lopty sú dodávaný v žlto-zelenej farbe a balenie obsahuje 3 loptičky.

  4,71 €
   
    Skladom v pondelok 27.5. u vás
    K dispozici: 2 ks
produktov na stránke z celkových 19