Merače a ukazovatele

Buzola Meteor Metal Gold
Skladom
Buzola Meteor Metal Gold je v eľmi kvalitný kompas pre azimute v teréne. Kompas je určený lovcom, lesníkom a ľuďom, ktorí sa chcú potulovať pozdĺž ešte nespevnených trás.
10,84 €
Elektronické stopky SMK Sport JS-307
Skladom
Elektronické stopky SMK Sport JS-307 sú digitálne stopky s presnosťou 1/100 sekundy. Stopky značky SMK Sport sú vybavené tempomatom a radom ďalších skvelých funkcií.
6,72 €
Fitness náramok JUNSO JS-228S Black
Skladom
Fitness náramok JUNSO JS-228S Black dokáže monitorovať vaše denné a športové aktivity a zároveň pomocou Bluetooth ovládať váš chytrý telefón. Vo voľne stiahnuteľné aplikácii dariť je potom možné s nameranými údajmi ďalej pracovať a všetko prehľadne nastaviť.
40,89 €
Fitness náramok JUNSO JS-234
Skladom
Fitness náramok JUNSO JS-234 dokáže monitorovať vaše denné a športové aktivity a zároveň pomocou Bluetooth ovládať váš chytrý telefón. Vo voľne stiahnuteľné aplikácii FlagFit 2.0 je potom možné s nameranými údajmi ďalej pracovať a všetko prehľadne nastaviť.
29,98 €
Kompas (buzola) Meteor Shield 35 mm so šnúrkou na krk
Skladom
Kompas (buzola) Meteor Shield 35 mm so šnúrkou na krk je profesionálne riešenie pre skutočné cestovateľov. Jasná stupnica umožňuje nastaviť azimut pre navigáciu v teréne. Ide o typické zariadení pre výlety v prírode. Vďaka svojmu jedinečnému tvaru môže byť uložený na rôznych miestach. Kompas má rotujúci disk ponorený do nemrznúcej kvapaliny.
4,84 €
Kompas (buzola) Meteor Compact 43 mm so šnúrkou na krk
Skladom
Kompas (buzola) Meteor Compact 43 mm so šnúrkou na krk je univerzálny kompas pre použitie v kartografii, behu na lyžiach, v škole a pri akejkoľvek turistickej ceste. Má otočný disk a špička je ponorená do nemrznúcej kvapaliny, Kompas má 2 grafy na výpočet mierky mapy na vzdialenosť v kilometroch.
6,94 €
Hodinkový kompas (buzola) Meteor Watch Black
Skladom
Hodinkový kompas (buzola) Meteor Watch Black je zariadenie, ktoré sa výborne hodia pre terénne cesty. Vďaka spoľahlivým funkciám môžete kedykoľvek skontrolovať geografické smery a čas. Komfort pri používaní je zaistený umiestnením kompasu na opasok na suchý zips, čo zaručuje, že sa nestratí. Strelka je chránená priehľadným okrúhlym puzdrom.
3,19 €
Kompas (buzola) Meteor Linry 34 mm so šnúrkou
Skladom
Kompas (buzola) Meteor Linry 34 mm so šnúrkou je dokonalé zariadenie pre aktívnych ľudí, ktorí často chodia po turistických trasách. Používa sa na určenie svetových strán a azimute na mape. Obsahuje rotujúci disk ponorený do nemrznúcej kvapaliny a graf pre konverziu mierky mapy na vzdialenosť v kilometroch.
3,71 €
Kompas (buzola) Meteor Lyra s lupou
Skladom
Kompas (buzola) Meteor Lyra s lupou je zariadenie na určenie svetových strán a azimute (určovanie polohy pozorovaného objektu a navigáciu) na mape. Kompas je zložený z farebne označené strelky vnútri (červená určuje sever). Strelka je chránená priehľadným okrúhlym puzdrom, v ktorom je mrazuvzdorná tekutina spomaľujúci pohyb strelky pre rýchlejšie ustálenie pohybu strelky.
6,72 €
Kompas (buzola) Meteor Orion so zrkadielkom
Skladom
Kompas (buzola) Meteor Orion so zrkadielkom je zariadenie na určenie svetových strán a azimute (určovanie polohy pozorovaného objektu a navigáciu) na mape. Kompas je zložený z farebne označené strelky vnútri (červená určuje sever). Strelka je chránená priehľadným okrúhlym puzdrom, v ktorom je tekutina spomaľujúci pohyb strelky pre rýchlejšie ustálenie pohybu strelky.
7,47 €
Kompas (buzola) Meteor Eridan
Skladom
Kompas (buzola) Meteor Eridan je zariadenie na určenie svetových strán a azimute (určovanie polohy pozorovaného objektu a navigáciu) na mape. Kompas je zložený z farebne označené strelky vnútri (červená určuje sever). Strelka je chránená priehľadným okrúhlym puzdrom, v ktorom je tekutina spomaľujúci pohyb strelky pre rýchlejšie ustálenie pohybu strelky.
4,09 €
Metalicky kompas (buzola) Meteor Urán
Skladom
Metalicky kompas (buzola) Meteor Urán je chránený v pevnom kovovom puzdre, ktoré vytvára dokonalý tvar a dizajn kompasu. Kompas je zariadenie na určenie svetových strán a azimute (u rčování polohy pozorovaného objektu a navigáciu) na mape. Kompas je zložený z farebne označené strelky vnútri (červená určuje sever).
6,72 €
Malý guľatý kompas (buzola) Meteor Pegas
Skladom
Malý guľatý kompas (buzola) Meteor Pegas je ideálny pre krátke i dlhé turistické trasy. Jeho minimálne rozmery umožňujú pohodlné skladovanie na rôznych miestach. Kompas je zariadenie na určenie svetových strán a azimute (u rčování polohy pozorovaného objektu a navigáciu) na mape. Kompas je zložený z farebne označené strelky vnútri (červená určuje sever).
2,96 €
Kompas (buzola) Meteor Kasiope 85 mm
Skladom
Kompas (buzola) Meteor Kasiope 85 mm je zariadenie na určenie svetových strán a azimute (u rčování polohy pozorovaného objektu a navigáciu) na mape. Kompas je zložený z farebne označené strelky vnútri (červená určuje sever). Strelka je chránená priehľadným okrúhlym puzdrom, v ktorom je tekutina spomaľujúci pohyb strelky pre rýchlejšie ustálenie pohybu strelky.
4,09 €
Multifunčkní krokomer - Pedometer s meraním telesného tuku ACRA
Dočasne vypredané
Multifunčkní krokomer - Pedometer s meraním telesného tuku ACRA umožňuje okrem základnej funkcie krokomeru, meranie telesného tuku, až pre 5 osôb. Jedná sa o presný spoľahlivý krokomer na pripevnenie k opasku, či sukňu, v oblasti pásu. Vďaka počítadlu spálených kalórií a presnému meranie mnohých ďalších užitočných údajov, vrátane množstva telesného tuku, je tento krokomer vyhľadávaným doplnkom pre turistiku.
Pedometer (krokomer) s viacerými funkciami ACRA
Dočasne vypredané
Pedometer (krokomer) s viacerými funkciami ACRA je presný, spoľahlivý krokomer, na pripevnenie k opasku, alebo na nohavice, či sukňu, v oblasti pásu. Vďaka počítadlu spálených kalórií a presnému meranie ďalších užitočných údajov, je tento krokomer vyhľadávaným doplnkom pre turistiku. Krokomer, možno po pripevnení na opasok roztvoriť a sledovať priebežne stav hodnôt.
Krokomer - pedometer ACRA základné
Dočasne vypredané
Krokomer - pedometer ACRA základná je presný, spoľahlivý krokomer na pripevnenie k opasku, alebo na nohavice, či sukňu v oblasti pásu. Vďaka počítadlu spálených kalórií, presnému merania, je tento krokomer vyhľadávaným doplnkom pre turistiku.
Kompas (buzola) KING CAMP vojenský I
do 24 hodin
Kompas (buzola) KING CAMP vojenský Aj je určený na orientáciu v teréne a tiež na použitie so športovými, turistickými a fotografickými mapami.
7,47 €
Stopky JUNSO JS-6619 - 60 kôl
do 24 hodin
Stopky JUNSO JS-6619 sú profesionálne digitálne stopky v kovovom tele s pamäťou na 60 časov (kolies - lap).
24,35 €
Stopky JUNSO JS-9004 - 100 kôl
do 24 hodin
Stopky JUNSO JS-9004 sú profesionálne digitálne stopky s pamäťou na 100 časov (kôl - lap).
22,47 €
Stopky JUNSO JS-316
do 24 hodin
Stopky JUNSO JS-316 sú digitálne stopky s pamäťou na 2 časy (bicykle - lap).
5,59 €