Chrániče na kolieskové korčule

Pri korčuľovaní na in-line často hrozí pád, preto nezabúdajte na helmu a chrániče. Jazdu ovplyvňuje niekoľko faktorov, ktoré môžu mať za následok škaredý pád aj pri tej najväčšej opatrnosti. Stačí nečistota na ceste, dieťa či zviera a malér je na svete. Kvalitné a prepracované chrániče ochránia vaše kolená aj lakte pred odreninami či dokonca zlomeninou, navyše sú priedušné a oveľa pohodlnejšie oproti lacným modelom z nekvalitných materiálov.

Chrániče lakťov a kolien Axer Šport Blue M
Skladom
Chrániče lakťov a kolien Axer Sport Blue M je jednoduchá sada chráničov je odporúčaná pre jazdu na kolieskových korčuliach, skateboardoch a kolobežkách. K sade chráničov odporúčame pre zvýšenie bezpečnosti pridať vhodnú helmu.
8,59 €
Výpredaj!
Chránič zápästia Tempish STANDARD
Posledné kusy v sklade
Chránič zápästia Tempish STANDARD na kolieskové korčule chrániace zápästia. Pripevnené pomocou pásikov na suchý zips umožňujúci rýchle nasazení.Tyto chrániče zaisťujú ochranu pri páde a kolíziách pri jazde a standartní komfort.
3,38 €
Chrániče Kinder set 6 dielny
do 24 hodin
Chrániče Kinder set 6 dielny pre ochranu kolien, lakťov a dlaní pred odrením. Chrániče Kinder set sú vhodné na in-line športy ako sú jazda na skateboarde, kolobežke alebo detskom odrážadle.
5,59 €