Masážne lopty

Masážne lopty s masážnymi bodmi slúži na cvičenie celkového rozvoja a nápravu zlého držania tela. Cvičenie s masážnym loptou znižuje napätie organizmu, posilňuje brušné a chrbtové svaly a aktivuje kĺby. Masážny lopta je tiež vhodný pre všetky úrovne kondičného cvičenia a pre preťahovacie cviky. Masážny lopta možno tiež využiť ako alternatívu sedacieho nábytku.

Masážna lopta Sedco 073/30
Skladom
Masážna lopta Sedco 073/30 je masážna lopta s priemerom 30 cm - nafukovacie s masážnymi výstupkami po celej ploche lopty.
3,98 €
Masážna lopta priemer 55 cm
Dočasne vypredané
Masážna lopta priemer 55 cm umožňuje vykonávať mnohostrannú činnosť k upevneniu Vášho zdravia ik Vašej relaxácii. Cvičenie s touto loptou znižuje napätie organizmu, posilňuje brušné a chrbtové svaly a aktivuje kĺby. Môžete ho využiť aj ako alternatívneho sedacieho nábytku.
Masážny valček Meteor Hedgehog 12,5 cm
Dočasne vypredané
Masážny valček Meteor Hedgehog 12,5 cm používa sa pre relaxačnú masáž, k rehabilitácii, k cvičeniu svalov rúk a alebo len pre zábavu. Valček je malý, ale veľmi užitočný. Loptička určený predovšetkým pre zdravotné účely. Cvičenie posilňuje svaly ruky a je tiež ideálny pre rehabilitáciu celého tela. Mäkké výstupky, ktoré pokrývajú povrch valca stimulujú zmyslové receptory kardiovaskulárneho systému.