Prilby pre deti

Cyklistická prilba Tempish EVENT
Dočasne vypredané
Cyklistická prilba Tempish EVENT je ochranná junior prilba pre korčuliarov na in-line korčuliach, cyklistov atď. Veľkosť (obvod hlavy): S (50-52), M (52-56), L (56-59) sťahovací pásik s regulačnou skrutkou pre dokonalé upnutie.
Detská cyklistická prilba Spokey Giraffe
Dočasne vypredané
Detská cyklistická prilba Spokey Giraffe je bezpečnostný cyklistická prilba pre najmenších. Veselá grafika a žiarivé farby zaisťujú viditeľnosť a bezpečie. Minimálna váha nezaťažuje hlavu a krk. Šesť prevetrávacích otvorov zakončené sieťka zabezpečí prevetrávanie a ochranu proti hmyzu. Regulovateľné zapínanie Head Lock, vďaka ktorému sa prilba ideálne dopasuje podľa hlavy dieťaťa.
-1,13 €
Detská cyklistická prilba AXERBIKE Cool
Dočasne vypredané
Detská cyklistická prilba AXERBIKE Cool má veselú grafiku a žiarivé farby zaisťujú viditeľnosť a bezpečie. Prilba má váhu iba 230 ga nezaťažuje hlavu a krk dieťaťa. Veľký počet otvorov s vnútornými vzduchovými komorami vzduchu cez helmu a cez čelo. Výhodou detské cyklistické prilieb AXERBIKE Cool je regulovateľné zapínanie, vďaka ktorému sa prilba ideálne dopasuje podľa hlavy dieťaťa.
8,21 €
9,34 €
-6,05 €
Detská cyklistická prilba AXERBIKE Happy
Dočasne vypredané
Detská cyklistická prilba AXERBIKE Happy je jednoznačná voľba medzi prilbami pre deti. Jej grafiku a farby si jednoducho zamilujú, skvele im sadne a rodičia ocenia dobrú cenu a certifikovanú ochranu. Štýlový a mladistvý dizajn dopĺňa grafiku a farby našich kol. Vetracie otvory so sieťkou proti hmyzu zabezpečujú dostatočný odvod prebytočného tepla.
7,04 €
13,09 €