Obojstranné tričká a dresy

Obojstranný dres Joma Combi 170 antracit-žltý s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Obojstranný dres Joma Combi 170 antracit-žltý s krátkym rukávom so zaobleným golierom. Dres je vyrobený z príjemného materiálu (polyester) a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Obojstranné prevedenie sa hodí pri tímových športoch a môže nahradiť rozlišovaciu dresy.
15,25 €
Obojstranný dres Joma Combi 719 royal modro-oranžový s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Obojstranný dres Joma Combi 719 royal modro-oranžový s krátkym rukávom so zaobleným golierom. Dres je vyrobený z príjemného materiálu (polyester) a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Obojstranné prevedenie sa hodí pri tímových športoch a môže nahradiť rozlišovaciu dresy.
15,25 €
Obojstranný dres Joma Combi 621 červeno-žltý s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Obojstranný dres Joma Combi 621 červeno-žltý s krátkym rukávom so zaobleným golierom. Dres je vyrobený z príjemného materiálu (polyester) a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Obojstranné prevedenie sa hodí pri tímových športoch a môže nahradiť rozlišovaciu dresy.
15,25 €
Obojstranný dres Joma Combi 468 zeleno-oranžový s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Obojstranný dres Joma Combi 468 zeleno-oranžový s krátkym rukávom so zaobleným golierom. Dres je vyrobený z príjemného materiálu (polyester) a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Obojstranné prevedenie sa hodí pri tímových športoch a môže nahradiť rozlišovaciu dresy.
15,25 €
Obojstranný dres Joma Combi 121 čierno-žltý s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Obojstranný dres Joma Combi 121 čierno-žltý s krátkym rukávom so zaobleným golierom. Dres je vyrobený z príjemného materiálu (polyester) a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Obojstranné prevedenie sa hodí pri tímových športoch a môže nahradiť rozlišovaciu dresy.
15,25 €
Obojstranný dres Joma Combi 321 navy-žltý s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Obojstranný dres Joma Combi 321 navy-žltý s krátkym rukávom so zaobleným golierom. Dres je vyrobený z príjemného materiálu (polyester) a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Obojstranné prevedenie sa hodí pri tímových športoch a môže nahradiť rozlišovaciu dresy.
15,25 €