Tielka na fitness

Tielko Joma Combi 300 navy na basketbal a fitness
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tielko Joma Combi 300 navy na basketbal a fitness bez rukávov s výstrihom do V. Tielko z príjemného materiálu a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Vďaka svojej vzdušnosti a voľnosti pre pohyb je tielko skvelé pre hráčov basketbalu alebo do fitness.
Tielko Joma Combi 100 čierne na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovných dní
Tielko Joma Combi 100 čierne na basketbal a fitness bez rukávov s výstrihom do V. Tielko z príjemného materiálu a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Vďaka svojej vzdušnosti a voľnosti pre pohyb je tielko skvelé pre hráčov basketbalu alebo do fitness.
7,63 €
Tielko Joma Combi 900 žltej na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovných dní
Tielko Joma Combi 900 žltej na basketbal a fitness bez rukávov s výstrihom do V. Tielko z príjemného materiálu a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Vďaka svojej vzdušnosti a voľnosti pre pohyb je tielko skvelé pre hráčov basketbalu alebo do fitness.
7,63 €
Tielko Joma Combi 600 červenej na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovných dní
Tielko Joma Combi 600 červenej na basketbal a fitness bez rukávov s výstrihom do V. Tielko z príjemného materiálu a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Vďaka svojej vzdušnosti a voľnosti pre pohyb je tielko skvelé pre hráčov basketbalu alebo do fitness.
7,63 €
Tielko Joma Combi 450 zelenej na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovných dní
Tielko Joma Combi 450 zelenej na basketbal a fitness bez rukávov s výstrihom do V. Tielko z príjemného materiálu a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Vďaka svojej vzdušnosti a voľnosti pre pohyb je tielko skvelé pre hráčov basketbalu alebo do fitness.
7,63 €
Tielko Joma Combi 331 modrej navy na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovných dní
Tielko Joma Combi 331 modrej navy na basketbal a fitness bez rukávov s výstrihom do V. Tielko z príjemného materiálu a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Vďaka svojej vzdušnosti a voľnosti pre pohyb je tielko skvelé pre hráčov basketbalu alebo do fitness.
7,63 €
Tielko Joma Combi 200 biele na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovných dní
Tielko Joma Combi 200 biele na basketbal a fitness bez rukávov s výstrihom do V. Tielko z príjemného materiálu a logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať. Vďaka svojej vzdušnosti a voľnosti pre pohyb je tielko skvelé pre hráčov basketbalu alebo do fitness.
7,63 €