Tričká a dresy na tenis

Tričko Joma Campus II 671 rubínovej
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Joma Campus II 671 rubínové s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 600 červené
Dočasne vypredané
Tričko Joma Campus II 600 červené s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 550 fialové
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Joma Campus II 550 fialové s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 450 zelené
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Joma Campus II 450 zelené s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 672 ruby-sky modré
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Joma Campus II 672 ruby-sky modré s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 350 sky modré
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Joma Campus II 350 sky modré s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 250 sivé
Dočasne vypredané
Tričko Joma Campus II 250 šedej s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 159 antracit
Dočasne vypredané
Tričko Joma Campus II 159 antracit s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 100 čierne
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Joma Campus II 100 čierne s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 109 čierno-žlté
Dočasne vypredané
Tričko Joma Campus II 109 čierno-žlté s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 915 žlto-zelené
Dočasne vypredané
Tričko Joma Campus II 915 žlto-zelené s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 900 žlté
Dočasne vypredané
Tričko Joma Campus II 900 žlté s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 720 royal modré-zelené
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Joma Campus II 720 royal modré-zelené s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 331 tmavá navy
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Joma Campus II 331 tmavá navy s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 700 modré
Dočasne vypredané
Tričko Joma Campus II 700 modré s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.
Tričko Joma Campus II 200 biele
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Joma Campus II 200 biele s okrúhlym golierom je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Na prednej aj zadnej strane vynikajú jemné vodorovné pruhy. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti. S DRY MX technológiou schopnou efektívne odvádzať pot od športovcov a pomáha ho udržiavať v suchu.