Boxerské vybavenie

Pre vášnivých boxery ponúkame bohatú ponuku tovaru. Či už ste začiatočník alebo skúsený boxer, prinášame vám kompletné vybavenie, aby vaše tréningy boli plnohodnotné. U nás nakúpite boxerské rukavice, boxovacie vrecia a hrušky a rôzne ochranné pomôcky vrátane chráničov na zuby. Dôležitú úlohu hrá aj správny výber doplnkov ako sú lapy či bandáže. Vybrať si môžete tiež pohodlné boxerské oblečenie a topánky z funkčných materiálov, ktoré sú ľahké a priedušné.

-5,67 €
Boxovacia hruška s podstavou Ramiz 90 - 115 cm Junior
Skladom
Boxovacia hruška s podstavou Ramiz 90 - 115 cm Junior sa perfektne hodí pre fitness hry v telocvičniach aj na čerstvom vzduchu. Tréningová sada pre box obsahuje boxerskú hruškovú hrušku, výškovo nastaviteľný rám a boxerské rukavice.
24,30 €
29,98 €
Boxovací trenažér MERCO BC150 Kid
Dočasne vypredané
Boxovací trenažér MERCO BC150 Kid je boxovacie totem pre deti, navrhnutý pre aktívne trávenie času, zdravý pohyb a tréning úderov a kopov. Rozmer 150 x 20 cm. renažer môže tiež byť riešením pre všetky malé milovníkov bojových športov, ktorí v dôsledku obmedzeného priestoru hľadajú vhodnú alternatívu za klasický závesný boxovacie vrece.
Boxerské rukavice Evolution Professional RB21 10 oz Red
Skladom
Boxerské rukavice Evolution Professional RB21 10 oz Red sú profesionálne boxerské rukavice v čiernej farbe. Sú odporúčané najmä pre ľudí, ktorí si cenia vysoko kvalitných produktov. Sú vhodné ako pre sparing, tak pre profesionálne boja. Náplň rukavíc s vysokou hustotou peny, ktorá absorbuje nárazovú silu chrániaci vaše ruky pred zranením.
20,60 €
Boxerské rukavice Evolution Professional RB21 12 oz Red
Posledné kusy v sklade
Boxerské rukavice Evolution Professional RB21 12 oz Red sú profesionálne boxerské rukavice v čiernej farbe. Sú odporúčané najmä pre ľudí, ktorí si cenia vysoko kvalitných produktov. Sú vhodné ako pre sparing, tak pre profesionálne boja. Náplň rukavíc s vysokou hustotou peny, ktorá absorbuje nárazovú silu chrániaci vaše ruky pred zranením.
20,60 €
Boxerské rukavice Evolution Professional RB21 12 oz Black
Skladom
Boxerské rukavice Evolution Professional RB21 12 oz Black sú profesionálne boxerské rukavice v čiernej farbe. Sú odporúčané najmä pre ľudí, ktorí si cenia vysoko kvalitných produktov. Sú vhodné ako pre sparing, tak pre profesionálne boja. Náplň rukavíc s vysokou hustotou peny, ktorá absorbuje nárazovú silu chrániaci vaše ruky pred zranením.
20,60 €
Boxerské rukavice Evolution Professional RB21 10 oz Black
Skladom
Boxerské rukavice Evolution Professional RB21 10 oz Black sú profesionálne boxerské rukavice v čiernej farbe. Sú odporúčané najmä pre ľudí, ktorí si cenia vysoko kvalitných produktov. Sú vhodné ako pre sparing, tak pre profesionálne boja. Náplň rukavíc s vysokou hustotou peny, ktorá absorbuje nárazovú silu chrániaci vaše ruky pred zranením.
20,60 €
Chránič zubov a čeľuste Opro Shield Self-Fit Silver Blue
Dočasne vypredané
Chránič zubov a čeľuste Opro Shield Self-Fit Silver Blue účinne zabraňuje možným zraneniam v ústach a významne znižuje účinky priameho nárazu na čeľusť. Konštrukcia chrániče a materiálu, z ktorého bol vyrobený, tiež znižuje zranenia pier, ktoré sú izolované od zubov vrstvou absorbujúce otrasy.
Chránič zubov a čeľuste Opro Shield Self-Fit Bronze Red
Dočasne vypredané
Chránič zubov a čeľuste Opro Shield Self-Fit Bronze Red účinne zabraňuje možným zraneniam v ústach a významne znižuje účinky priameho nárazu na čeľusť. Konštrukcia chrániče a materiálu, z ktorého bol vyrobený, tiež znižuje zranenia pier, ktoré sú izolované od zubov vrstvou absorbujúce otrasy.
Chránič zubov a čeľuste Opro Shield Self-Fit Bronze White
Dočasne vypredané
Chránič zubov a čeľuste Opro Shield Self-Fit Bronze White účinne zabraňuje možným zraneniam v ústach a významne znižuje účinky priameho nárazu na čeľusť. Konštrukcia chrániče a materiálu, z ktorého bol vyrobený, tiež znižuje zranenia pier, ktoré sú izolované od zubov vrstvou absorbujúce otrasy.
Chránič zubov a čeľuste Opro Shield Self-Fit Bronze Black
Dočasne vypredané
Chránič zubov a čeľuste Opro Shield Self-Fit Bronze Black účinne zabraňuje možným zraneniam v ústach a významne znižuje účinky priameho nárazu na čeľusť. Konštrukcia chrániče a materiálu, z ktorého bol vyrobený, tiež znižuje zranenia pier, ktoré sú izolované od zubov vrstvou absorbujúce otrasy.
Chránič zubov Opro Shield Snap-Fit Senior Black
Dočasne vypredané
Chránič zubov Opro Shield Snap-Fit Senior Black navrhol Dr. Anthony Lovat, zakladateľ oprú. Oprú je najväčším svetovým dodávateľom chráničov zubov, všetky modely oprú ™ sú založené na patentovanom systéme Retrofit OPROfin ™. High-tech model má profil, ktorý v celom rozsahu poskytuje maximálnu ochranu proti nárazom a zároveň udržuje poschodie pre lepšie dýchanie a reč.
Chránič zubov Opro Shield Snap-Fit Senior Orange
Dočasne vypredané
Chránič zubov Opro Shield Snap-Fit Senior Orange navrhol Dr. Anthony Lovat, zakladateľ oprú. Oprú je najväčším svetovým dodávateľom chráničov zubov, všetky modely oprú ™ sú založené na patentovanom systéme Retrofit OPROfin ™. High-tech model má profil, ktorý v celom rozsahu poskytuje maximálnu ochranu proti nárazom a zároveň udržuje poschodie pre lepšie dýchanie a reč.
Chránič zubov Opro Shield Snap-Fit Senior Citron
Dočasne vypredané
Chránič zubov Opro Shield Snap-Fit Senior Citron navrhol Dr. Anthony Lovat, zakladateľ oprú. Oprú je najväčším svetovým dodávateľom chráničov zubov, všetky modely oprú ™ sú založené na patentovanom systéme Retrofit OPROfin ™. High-tech model má profil, ktorý v celom rozsahu poskytuje maximálnu ochranu proti nárazom a zároveň udržuje poschodie pre lepšie dýchanie a reč.
Chránič zubov Opro Shield Snap-Fit Senior Mint
Dočasne vypredané
Chránič zubov Opro Shield Snap-Fit Senior Mint navrhol Dr. Anthony Lovat, zakladateľ oprú. Oprú je najväčším svetovým dodávateľom chráničov zubov, všetky modely oprú ™ sú založené na patentovanom systéme Retrofit OPROfin ™. High-tech model má profil, ktorý v celom rozsahu poskytuje maximálnu ochranu proti nárazom a zároveň udržuje poschodie pre lepšie dýchanie a reč.
Boxerské rukavice SMK Sport Hawk Red 12 oz
Skladom
Boxerské rukavice SMK Sport Hawk Red 12 oz sú vyrobený z vysoko kvalitnej syntetickej kože, vnútri naplnený tuhú hubou viazanú polyesterovou podšívkou so špeciálnou výplňou s bezpečnou deformačné zónou. Rukavice sú ručne tvarované s kombinovaným úkrytom na palec a suchým zipsom, eliminujúci poranenie rúk.
13,09 €
Boxerské rukavice SMK Sport Hawk Red 10 oz
Dočasne vypredané
Boxerské rukavice SMK Sport Hawk Red 10 oz sú vyrobený z vysoko kvalitnej syntetickej kože, vnútri naplnený tuhú hubou viazanú polyesterovou podšívkou so špeciálnou výplňou s bezpečnou deformačné zónou. Rukavice sú ručne tvarované s kombinovaným úkrytom na palec a suchým zipsom, eliminujúci poranenie rúk.
Pomôcka k posilňovaniu krčného svalstva HMS HD02
Skladom
Pomôcka k posilňovaniu krčného svalstva HMS HD02 je ideálna cvičebná pomôcka k posilneniu krku. Posilňovač krčných svalov napomáha predchádzať zranenia v tejto oblasti a rozvíja celkovú stabilitu hornej časti tela. Na reťaz ktorý je zachytený na hákoch uprostred posilňovača možno zavesiť ľubovoľné závažie.
18,51 €