Nafukovacie ostrovy

Užiť si pohodu a relax môžete na niektorom z nami predávaných nafukovacích ostrovov. Tie slúžia rovnako ako nafukovacie lehátko, naviac sú opatrené slnečníkom. Pohodlné ležanie zaistí praktické operadlo, ktoré je súčasťou tohto ostrova. Vybrať si môžete model pre jednu až tri osoby. Sledujte vždy nosnosť výrobku. Vyrobený je z odolného vinylu, ktorý sa dobre udržiava. Súčasťou balenia sú tiež záplaty na opravy. Každý ostrov má praktický držiak na pitie a rukoväť pre jednoduché prenášanie.

Nafukovací relaxačný ostrov Bestway Island Cooler-Z
Posledné kusy v sklade
Nafukovací relaxačný ostrov Bestway Island Cooler-Z má tri pohodlné operadla, ktorým len ťažko odolajú Vašej priateľov. Okrem toho je v strede otvor na nohy. Nafukovacie ostrov s rozmermi 199 x 176 cm je určený až pre 3 osoby! Výrobok je vyrobený z odolného vinylu a má dve nezávislé vzduchové komory.
31,85 €
Nafukovacie ostrov Intex Canopy Island 199 x 150 cm
Dočasne vypredané
Nafukovacie ostrov Intex Canopy Island 199 x 150 cm je luxusný nafukovacie lehátko / kreslo s priemerom 199 cm, ktoré je vybavené odnímateľnou strieškou a 2 integrovanými držiakmi na nápoje. Je to vlastne taká nafukovacie ležadlo so sieťou pre ten najluxusnejší relax akého sa vám môže na lehátku splniť.
Nafukovacie ostrov Intex Smile 173 cm
Skladom
Nafukovacie ostrov Intex Smile 173 cm je originálny nafukovacie smajlík z novej letnej kolekcie. Smajlík má priemer 173 cm a šírku 27 cm. Nafukovacie ostrovček je je po stranách vybavený záchytným lanom. So svojimi veľkými rozmermi a stabilným rozpoložením zvládne aj dve osoby naraz.
13,69 €
Nafukovací relaxačný ostrov Bestway Island
Dočasne vypredané
Nafukovací relaxačný ostrov Bestway Island má tri pohodlné operadla, ktorým len ťažko odolajú Vašej priateľov. Okrem toho je v strede otvor na nohy. Nafukovacie ostrov s rozmermi 191 x 178 cm je určený až pre 3 osoby! Výrobok je vyrobený z odolného vinylu a má dve nezávislé vzduchové komory.
Nafukovacie ostrov Aloha disco 173 x 152 cm
Skladom
Nafukovacie ostrov Aloha disco 173 x 152 cm s palmou je určený pre skutočnú relaxáciu. Operadlo v tvare banánu a pohodlný posed ponúka skvelý odpočinok.
37,48 €
Nafukovacie ostrov Wehncke Luxury Island 173x152 cm
Skladom
Nafukovacie ostrov Wehncke Luxury Island 173x152 cm od nemeckej značky nafukovacích výrobkov Wehncke má rozmer: 173 x 152 cm. Slúži ako ležadlo so slnečníkom a operadlom.
28,10 €