Počet produktov v kategórii: 3

Fitness trampolíny - efektívne chudnutie skákaním

Fitness trampolíny sú skvelým nástrojom pre to, aby ste cvičili doma alebo v telocvični. Môžete zvýšiť intenzitu cvikov pomocou cvičenia na fitness trampolíne. Intenzívne cvičenie na fitness trampolíne spaľuje efektívne tuky a zvyšuje kondíciu. Cvičenie na trampolíne nie je náročné pre Vaše kĺby a osoby, ktoré sa zotavujú z poranenia. Použitie rukoväte je skvelé pre rehabilitačné cvičenia, kde môže cvičiť stabilitu a kontrolu. Madlo je tiež vhodné pre mladšie deti, ktoré potrebujú do začiatku pomoc s rovnováhou.

 • Akcia
  60,20 € 67,80 € Dočasne vypredané

  Fitness trampolína Neo Sport NS-101 127 cm s madlem je produkt nejvyšší kvality stejně jako jiné produkty značky Neo Sport. S trampolínou můžete za pouhou hodinu ztratit až 1200 kcal. Tento moderní způsob tvarování postavy skákáním na flexibilní fitness trampolíně je velmi efektivní. Zapněte svou oblíbenou hudbu a trénujete doma nebo na zahradě. 

  60,20 € 67,80 € - 11 %
   
    Dočasne vypredané
   
 • Akcia
  71,38 € 94,18 € Dočasne vypredané

  Profesionální fitness trampolína Axer Fit Hexagon 128 cm s madlem je výhodný set navržen speciálně na cvičení kondice a spalování tuků. Stabilní trampolína s ocelovým rámem a pevnou odrazovou plochou je vhodná pro široké spektrum cviků. Trampolína se jednoduše skládá a stejně tak se nastavuje výška madla. Trampolína s dlouhou životnosti a kvalitních...

  71,38 € 94,18 € - 24 %
   
    Dočasne vypredané
   
 • 56,49 € Skladom

  Fitness trampolína Neo Sport NS-100 112 cm s madlem je produkt nejvyšší kvality stejně jako jiné produkty značky Neo Sport. S trampolínou můžete za pouhou hodinu ztratit až 1200 kcal. Tento moderní způsob tvarování postavy skákáním na flexibilní fitness trampolíně je velmi efektivní. Zapněte svou oblíbenou hudbu a trénujete doma nebo na zahradě.

  56,49 €
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 4 ks