PREVÁDZKA ESHOPU BEZ OBMEDZENIA - expedície zásielok s bežnou dodacou lehotou. DOBIERKY - nedá sa platiť aktuálne u kuriéra hotovosti / iba kartou

Infrasauny Marimex

Ak neradi chodíte do spoločnej sauny, alebo máte klasickú saunu z akýchkoľvek zdravotných dôvodov zakázanú, máte možnosť zaobstarať si vlastné saunu a to v podobe infrasauny Marimex. Infračervené svetlo poskytuje vášmu telu dokonalé uvoľnenie i rehabilitáciu. Infrasauna nemá žiadne príliš veľké nároky na inštaláciu ani priestor. Veľmi atraktívne sú i prevádzkové náklady. Tiež prípravná doba pre saunovanie je veľmi krátka.

Podporte svoju imunitu s infrasaunou Marimex

Saunovanie je nielen príjemný relax, ale tiež ideálny spôsob, ako podporiť imunitu. Pravidelná návšteva sauny podporí tvorbu bielych krviniek a znižuje hladinu stresového hormónu. Okrem toho pomôže proti depresiám a to vďaka stúpajúcej teplote, ktorá má za následok zvýšenie hladiny hormónu serotonínu, ktorý práve našu náladu ovplyvňuje.

Pravidelným saunovaním tiež zlepšíte kvalitu vašej pleti. Vďaka potenie, ku ktorému v saune dochádza, sa z pleti vyplaví drobné nečistoty a pleť sa krásne vyčistí. Čisté póry a kvalitné cievne zásobenie dodá vašej pleti mladistvý vzhľad. Ďalšou výhodou, ktorú sauna poskytuje, je znižovanie hmotnosti. V saune totiž dochádza k odvodňovanie organizmu.