Počet produktov v kategórii: 4

Elektrické kolobežky

Elektrické kolobežky sú moderné, kompaktné dopravné prostriedky, ktoré si obľúbili nielen mladí. Na slovenskom trhu sú pomerne mladou novinkou a svoju popularitu si postupne získavajú. Sú vhodné pre jazdu na kratšie vzdialenosti predovšetkým v mestách. Jednoduché ovládanie a kompaktné rozmery sú veľkou výhodou. Pri výbere sa zamerajte na typ rámu a jeho nosnosť, dojazd na jedno nabitie a kapacitu batérie, tiež dobu nabitie. Kolobežky sú opatrené riadiacimi páčkami, kedy možno nastaviť rýchlosť, brzdou a kvalitnými kolieskami.

 • 489,54 € Dočasne vypredané

  Elektrická koloběžka Joyor A1 černá je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky své nízké hmotnosti 11,5 kg a jednoduchému skládacímu mechanismu ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku.

  489,54 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 621,44 € Dočasne vypredané

  Elektrická koloběžka Joyor F3 černá je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky své nízké hmotnosti 13 kg a jednoduchému skládacímu mechanismu ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku.

  621,44 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 677,97 € Dočasne vypredané

  Elektronická koloběžka Joyor X1 černá je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky své nízké hmotnosti 13,5 kg a jednoduchému skládacímu mechanismu ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku.

  677,97 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 904,09 € Dočasne vypredané

  Elektrická koloběžka Joyor X5S černá je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky své nízké hmotnosti 15,5 kg a jednoduchému skládacímu mechanismu ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku.

  904,09 €
   
    Dočasne vypredané