špecifické činky

V tejto kategórii nájdete posilňovacie kladivá, ktorá patrí do kategórie balistických cvičenia. U tohto druhu cvičenia je trénovaná výbušnosť a dynamika. S pomocou posilňovacieho kladiva zapojíte do cvičenia všetky svaly. Táto kladivá využíva napríklad americká armáda a tiež vyznávači bojových športov. Hmotnosť kladív je na výber 4, 12, 15 a 20 kg. Kladivo vyberajte podľa svojich fyzických dispozícií. Odporúčame čo najľahší model. Vhodné je trénovať vonku údery do veľkých pneumatík.

Posilňovací kladivo Merco 20 kg
Dočasne vypredané
Posilňovací kladivo Merco 20 kg patrí do kategórie balistických cvičenia, pri ktorých človek samozrejme posilňuje, ale primárne ide o tréning výbušnosti a dynamiky. Pri používaní posilňovacieho kladivá zapojíte všetky svalové skupiny na tele, ale najväčší efekt má také cvičenia u trupu tela a celých paží vrátane zápästia, dlaní a prstov.
Posilňovací kladivo Merco 15 kg
Dočasne vypredané
Posilňovací kladivo Merco 15 kg patrí do kategórie balistických cvičenia, pri ktorých človek samozrejme posilňuje, ale primárne ide o tréning výbušnosti a dynamiky. Pri používaní posilňovacieho kladivá zapojíte všetky svalové skupiny na tele, ale najväčší efekt má také cvičenia u trupu tela a celých paží vrátane zápästia, dlaní a prstov.
Posilňovací kladivo Merco 12 kg
Dočasne vypredané
Posilňovací kladivo Merco 12 kg patrí do kategórie balistických cvičenia, pri ktorých človek samozrejme posilňuje, ale primárne ide o tréning výbušnosti a dynamiky. Pri používaní posilňovacieho kladivá zapojíte všetky svalové skupiny na tele, ale najväčší efekt má také cvičenia u trupu tela a celých paží vrátane zápästia, dlaní a prstov.