špecifické činky

V tejto kategórii nájdete posilňovacie kladivá, ktorá patrí do kategórie balistických cvičenia. U tohto druhu cvičenia je trénovaná výbušnosť a dynamika. S pomocou posilňovacieho kladiva zapojíte do cvičenia všetky svaly. Táto kladivá využíva napríklad americká armáda a tiež vyznávači bojových športov. Hmotnosť kladív je na výber 4, 12, 15 a 20 kg. Kladivo vyberajte podľa svojich fyzických dispozícií. Odporúčame čo najľahší model. Vhodné je trénovať vonku údery do veľkých pneumatík.

Lomená pogumovaná obojručné činka HMS Premium GSL-40 40 kg
Skladom
Lomená pogumovaná obojručné činka HMS Premium GSL-40 40 kg je pogumovaná lomenná obojručnou činka s hmotnosťou 40 kg. Vďaka ohnuté úchopovej časti ponúka činka veľa cvičebných variantov pre tréning bicepsov a tricepsov. Kvalitné prevedenie uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.
142,05 €
Lomená pogumovaná obojručné činka HMS Premium GSL-50 50 kg
Skladom
Lomená pogumovaná obojručné činka HMS Premium GSL-50 50 kg je pogumovaná lomenná obojručnou činka s hmotnosťou 50 kg. Vďaka ohnuté úchopovej časti ponúka činka veľa cvičebných variantov pre tréning bicepsov a tricepsov. Kvalitné prevedenie uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.
185,72 €
Posilňovací kladivo Merco 20 kg
Posledné kusy v sklade
Posilňovací kladivo Merco 20 kg patrí do kategórie balistických cvičenia, pri ktorých človek samozrejme posilňuje, ale primárne ide o tréning výbušnosti a dynamiky. Pri používaní posilňovacieho kladivá zapojíte všetky svalové skupiny na tele, ale najväčší efekt má také cvičenia u trupu tela a celých paží vrátane zápästia, dlaní a prstov.
88,13 €
Posilňovací kladivo Merco 15 kg
Dočasne vypredané
Posilňovací kladivo Merco 15 kg patrí do kategórie balistických cvičenia, pri ktorých človek samozrejme posilňuje, ale primárne ide o tréning výbušnosti a dynamiky. Pri používaní posilňovacieho kladivá zapojíte všetky svalové skupiny na tele, ale najväčší efekt má také cvičenia u trupu tela a celých paží vrátane zápästia, dlaní a prstov.
Posilňovací kladivo Merco 12 kg
Dočasne vypredané
Posilňovací kladivo Merco 12 kg patrí do kategórie balistických cvičenia, pri ktorých človek samozrejme posilňuje, ale primárne ide o tréning výbušnosti a dynamiky. Pri používaní posilňovacieho kladivá zapojíte všetky svalové skupiny na tele, ale najväčší efekt má také cvičenia u trupu tela a celých paží vrátane zápästia, dlaní a prstov.
Posilovací kladivo Merco 8 kg
Dočasne vypredané
Posilovací kladivo Merco 8 kg patří do kategorie balistických cvičení, u kterých člověk samozřejmě posiluje, ale primárně jde o trénink výbušnosti a dynamiky. Při používání posilovacího kladiva zapojíte všechny svalové skupiny na těle, ale největší efekt má takové cvičení u trupu těla a celých paží včetně zápěstí, dlaní a prstů.