Nakladacie činky v kufri

Činky nie sú len rýdzo mužskou záležitosťou. Veľmi dobre si svoje telo s nimi môžu vypracovať aj ženy. Nakladacie činky dovoľujú zvyšovať záťaž nad 10 kg. U nakladacích činiek sledujte priemery tŕňov, aby ste mohli kotúče prípadne pridať k obojručné osi alebo posilovacímu strojmi. Nakladacie činky s rýchlou úpravou hmotnosti umožní veľa druhov cvičení pre všetky výkonnostné kategórie užívateľov. Každá činka má uvedené rozmedzí jej hmotnosti a každá sada obsahuje závažia s rôznou hmotnosťou, hriadele a bezpečnostné objímky.

Výpredaj!
Nakladacie činky 2 x 7,5 kg v kufríku
Dočasne vypredané
Nakladacie činky 2 x 7,5 kg v kufríku pre pohodlné uskladnenie činiek. Činky sú vyrobené z vysoko kvalitných kovových materiálov. Hriadele činiek sú na oboch koncoch vybavené závitom pre jednoduché zaistenie závažia pomôcť bezpečnostných matíc. Záťažové kotúče sú potom vyrobené z kovu a sú potiahnuté špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti.
Sada činiek v kufri 2 x 10 kg
Dočasne vypredané
Sada činiek v kufri 2 x 10 kg je vyrobená z vysoko kvalitných kovových materiálov. Hriadele činiek sú na oboch koncoch vybavené závitom pre jednoduché zaistenie závažia pomôcť bezpečnostných matíc. Záťažové kotúče sú potom vyrobené z kovu a sú potiahnuté špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti. Celý set je uzatvorený v praktickom plastovom kufríku.
Výpredaj!
Nakladacie činky 2 x 10 kg v kufríku
Dočasne vypredané
Nakladacie činky 2 x 10 kg v kufríku pre pohodlné uskladnenie činiek. Činky sú vyrobené z vysoko kvalitných kovových materiálov. Hriadele činiek sú na oboch koncoch vybavené závitom pre jednoduché zaistenie závažia pomôcť bezpečnostných matíc. Záťažové kotúče sú potom vyrobené z kovu a sú potiahnuté špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti.
Sada činiek v kufri MASTER 50 kg
Dočasne vypredané
Sada činiek v kufri MASTER 50 kg je unikátny a cenovo dostupný set nakladacích činiek z vysoko kvalitných kovových materiálov. Sada obsahuje jednu obojručnú nakladaciu činku a dve jednoručné nakladacie činky. Vďaka tejto univerzálnej sade činiek budete môcť posilňovať všetky svaly hornej polovice tela.
Chrómované činky HMS v kufri 20 kg
Dočasne vypredané
Chrómované činky HMS v kufri 20 kg obsahuje 2 jednoručné hriadele, sadu chrómovaných kotúčov. 4 kusy matiek. Vďaka balenie v plastovom uzatvárateľnom kufríku, možno činky jednoducho prenášať a skladovať.