Rotopedy - Recumbent

Rotopédy patrí medzi najobľúbenejšie fitness stroje, ktorých účinky sú rokmi preverené. Cvičením na rotopede si zlepšíte fyzickú kondíciu, sformujete postavu a schudnete. Magnetické rotopedy nájdete v telocvičniach i domácnostiach. Moderné rotopedy majú celý rad užitočných funkcií, čitateľný LCD displej. Vie zmerať čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, tiež pulz a mnoho ďalšieho. U nás nájdete pohodlné recumbentu, ktoré sú vhodné aj pre seniorov a pre rehabilitačné účely.

Magnetický recumbent HMS R 9259 Green
Dočasne vypredané
Magnetický recumbent HMS R 9259 Green je najnovší prírastkom značky HMS. Kvalitné prevedenie v kombinácii s robustnou konštrukciou a tvarovaným sedadlom, zaručujú aj náročnejšiemu užívateľovi skvelý kondičný tréning.
Elekromagnetickém recumbent HMS Premium R 1817
Posledné kusy v sklade
Elekromagnetickém recumbent HMS Premium R 1817 je najnovším prírastkom značky HMS je to už poloprofesionálne zariadenie vhodné pre domáce, klubové, polokomerčné a rehabilitačné účely. Veľkou výhodou tohto recumbentu je vlastný generátor, vďaka ktorému odpadá potreba adaptéra a energie. Jedná sa o kvalitné zariadenie s robustnou konštrukciou a tvarovaným sedadlom.
946,94 €
Rotoped HMS R 9259 Recumbent
Dočasne vypredané
Rotoped HMS R 9259 Recumbent je najnovší prírastkom značky HMS. Kvalitné prevedenie v kombinácii s robustnou konštrukciou a tvarovaným sedadlom, zaručujú aj náročnejšiemu užívateľovi skvelý kondičný tréning. Ďalšími prvkami vhodnými na vyzdvihnutie sú určite 7,5kg záťažové koleso, 120kg maximálneho zaťaženia a 5 riadkový LCD displej. To všetko za jednu z najlepších cien na trhu.
Rotoped HMS R 9203 Recumbent
Dočasne vypredané
Rotoped HMS R 9203 Recumbent je najnovší prírastkom značky HMS. Skvelé prevedenie a 6,5kg záťažové koleso sú stavebnými prvkami tohto stroja. Keď k tomu pridáte 8 stupňovou manuálnou reguláciu odporu a prehľadný LCD displej, máte ideálny stroj pre nenáročných klientov. To všetko za jednu z najlepších cien na trhu.