Počet produktov v kategórii: 2

Posilňovacie laná

Pre vonkajšie fitness môžete využiť posilňovacie lana. S posilňovacím lanom možno pohodlne cvičiť tréningy typu cross fit. S posilňovacími lanami je možný veľmi pestrý tréning, ktorý zúročíte nielen v bojových športoch. Ak si chcete vyrysovať bicepsy a tricepsy, potom je lano perfektnou voľbou. Zároveň možno totiž zlepšiť koordináciu tela a zapojiť do tréningu svaly, ktoré bežne zostávajú v pokoji. Zlepšíte svoju koncentráciu, reakcie. Vyberajte lano podľa konkrétnej váhovej kategórie.

 • 93,80 € Skladom

  Posilovací lano LiveUp Battle 3,8 cm x 12 m je ideální pomůckou pro posílení svalstva horní poloviny těla (jedná se zejména o dlaně, zápěstí, předloktí a ramena) a cvičení s posilovacími lany je prokazatelně účinnější, než cvičení na posilovacích strojích běžně dostupných ve fitness centrech.

  93,80 €
   
    Skladom v pondelok 27.5. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 37,31 € Dočasne vypredané

  Posilovací lano LiveUp Battle 2,5 cm x 9 m je ideální pomůckou pro posílení svalstva horní poloviny těla (jedná se zejména o dlaně, zápěstí, předloktí a ramena) a cvičení s posilovacími lany je prokazatelně účinnější, než cvičení na posilovacích strojích běžně dostupných ve fitness centrech.

  37,31 €
   
    Dočasne vypredané