Všetky produkty značky Spokey

Firma Spokey vznikla v roku 2004, sídlo sa nachádza v Katoviciach. Spoločnosť Spokey sa v najväčšej miere sústreďuje na výrobu snáď všetkých športových vybavenie od tenisu až po inline korčule ... Všetky odvetvia si predstavíme za chvíľu. Spokey má každú svoju kategóriu športu pomenovanú. Spokey je aktuálne vyhľadávaným výrobcom športových potrieb na trhu a jej cieľom je mať verné a spokojných klientov i zamestnancov. Výrobky Spokey sú naozaj legendárny a svetoznáme.


Ako prvý názov si predstavíme rad Rapid Line, ktorá sa zameriava na stolný tenis, bedminton a tenis. Ďalej rad Aqua Line, z ktorej môžeme vyčítať, že sa bude zaoberať vybavením do vody, ako sú napr čiapky, okuliare, masky, plutvy apod Ďalšia je rad Team line: Lopty a vybavenie pre tímové športy, ako napr volejbal, futbal , hádzaná, basketbal a futsal. Adventure Line - Turistické vybavenie: prútika na trekking aj nordic walking odporúčané Akadémiou telesnej výchovy v Katoviciach, batohy, matrace, spacie vaky a mnoho ďalších výrobkov.
Fight Line - Obleky, zariadenia a vybavenie pre bojové umenia: karate, judo, box a ďalšie.
Fit Line - Vybavenie pre bodybuilding, domáce posilňovne, veslovacie trenažéry, rotopedy, steppery, bežiace pásy, bicykle, eliptické trenažéry, činky a iné vybavenie pre fitness.
A v neposlednom rade je tu rad Free Line - Skateboardy, kolobežky, kolieskové korčule, helmy, chrániče, korčule, sánky a lyžiarske prilby.

Všetky tieto uvedené výrobky sú testované a certifikované. Spokey si je istá, že ich výrobky sú bezpečné a spĺňajú potreby zákazníkov.


Pohľad do budúcnosti: spoločnosť Spokey verí, že vďaka vysokej kvalifikácii ich pracovníkov a ich dlhoročným skúsenostiam v odbore, môžu nazerať do budúcnosti bez obáv a prijímať nové výzvy. Verí, že sa ich tím bude postupne ďalej rozširovať, prijímať nové výzvy a úspešne rásť.

produktov na stránke z celkových 485