Nafukovacie lehátka, kreslá, hračky ...

-7,57 €
Vodná záhradné šmykľavka Bestway Double H2O GO 488 cm
Skladom
Vodná záhradné šmykľavka Bestway Double H2O GO 488 cm sú ideálne pre deti od 3 rokov! Šmykľavka poskytne deťom pohyb a skvelú zábavu. Skladá sa z troch dráh s dĺžkou 488 cm a vodných postrekov, ktoré zaisťujú dostatočný sklz a zároveň ochladzujú telo. Na konci trate je umiestnený nafukovací golier, ktorý deťom zaistí bezpečnosť a mäkké pristátie.
28,04 €
35,60 €
-3,78 €
Vodná záhradné šmykľavka Bestway 52247 Single 549 cm
Skladom
Vodná záhradné šmykľavka Bestway 52247 Single 549 cm sú ideálne pre deti od 3 rokov! Šmykľavka poskytne deťom pohyb a skvelú zábavu. Skladá sa z jednej dráhy s dĺžkou 549 cm a vodných postrekov, ktoré zaisťujú dostatočný sklz a zároveň ochladzujú telo. Na konci trate je umiestnený nafukovací golier, ktorý deťom zaistí bezpečnosť a mäkké pristátie.
14,94 €
18,72 €
-3,78 €
Nafukovacie lehátko Bestway Aqua Lounge 160 x 84 cm
Dočasne vypredané
Nafukovacie lehátko Bestway Aqua Lounge 160 x 84 cm pre dospelých, s vysokou nosnosťou. Hodí sa na dovolenku k morí, výlet k vode, alebo do bazéna. Po zložení nezaberá veľa miesta a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Dno matraca je vyrobené z tenkej, ale odolné siete, vďaka ktorej máte stály kontakt s vodou. Veľkou výhodou lehátka, je operadlo.
11,19 €
14,97 €
Nafukovacia bránka Intex 213 x 137 x 122 + 2 lopty
Skladom
Nafukovacia bránka Intex 213 x 137 x 122 + 2 lopty je skvelá hračka do záhrady pre všetky futbalistov bez rozdielu veku. Iste sa pobaví synovia aj oteckovia. Hračku odporúčame deťom od 3 rokov. Táto hračka je vyrobená z odolného vinylu, nafukuje sa a je odolná voči nepriaznivým atmosférickým vplyvom.
26,22 €
Nafukovací kruh Bestway Sea Adventures 51 cm
Dočasne vypredané
Nafukovací kruh Bestway Sea Adventures 51 cm je veselý nafukovacie koleso do vody Bestway Sea Adventures 36113 s farebnou potlačou zobrazujúcim život v mori je vhodný pre deti od troch do šiestich rokov. Kruh je možné využiť v rodinnom bazéne, kúpalisku alebo na pokojnej vode rybníka. Po nafúknutí má kruh priemer cca ± 51 cm, je vyrobený zo vopred testovaného vinylu, bez madiel as bezpečnostným ventilom.
Nafukovací kruh Bestway Modern 91 cm
Skladom
Nafukovací kruh Bestway Modern 91 cm pre staršie deti a dospelých podporuje výučbu plávania a umožňuje relax a opaľovanie hojdaním sa na vlnách Mäkký a bezpečný materiál nespôsobuje alergie a nespôsobuje odery nenafúknutom má veľmi malé rozmery, možno ho vziať všade, zmestí sa do každej tašky alebo batohu kruh možno použiť v prírodnej vodnej nádrži a bazénoch, je odolný voči chlóru v bazéne.
3,71 €
Nafukovacie kýblik Intex 19 x 19 cm
Skladom
Nafukovacie kýblik Intex 19 x 19 cm potlačený morskými živočíchmi je výborným doplnok k detským bazénikom, kedy deti môžu dolievať a prelievať vodu a užívať si s ním hru vo vode. Je ľahko skladovateľný, preto je výborný aj k moru. Firma Intex obhajuje svoju kvalitu výrobkov pre rekreáciu a zábavu na celosvetovom trhu už niekoľko desiatok rokov.
3,71 €
Nafukovacie lehátko Bestway Super Colors 183 x 96 cm
Dočasne vypredané
Nafukovacie lehátko Bestway Super Colors 183 x 96 cm pre vodné radovánky alebo relaxáciu na dovolenke. Lehátko je vyrobené z veľmi odolného materiálu. Lehátko má dve nafukovacie komory a bude skvelým doplnkom pri letnom kúpaní v bazéne alebo pri mori. Výrobky značky Bestway spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály.
Nafukovacie lehátko Intex Listy 183 x 69 cm
Skladom
Nafukovacie lehátko Intex Listy 183 x 69 cm vhodné pre vodné radovánky alebo relaxáciu na dovolenke. Lehátko je vyrobené z veľmi odolného materiálu s motívmi farebných listov. Lehátko má dve nafukovacie komory a bude skvelým doplnkom pri letnom kúpaní v bazéne alebo pri mori. Výrobky značky Intex spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály.
6,34 €
Nafukovacie lehátko Bestway Super Surf 183 x 76 cm
Skladom
Nafukovacie lehátko Bestway Super Surf 183 x 76 cm vhodné pre vodné radovánky alebo relaxáciu na dovolenke. Lehátko je vyrobené z veľmi odolného materiálu v modrých farbách. Lehátko má dve nafukovacie komory a bude skvelým doplnkom pri letnom kúpaní v bazéne alebo pri mori. Výrobky značky Bestway spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály.
5,97 €
Vodná záhradné šmykľavka Bestway Double H2O GO 549 cm
Dočasne vypredané
Vodná záhradné šmykľavka Bestway Double H2O GO 549 cm sú ideálne pre deti od 3 rokov! Šmykľavka poskytne deťom pohyb a skvelú zábavu. Skladá sa z dvoch dráh s dĺžkou 549 cm a vodných postrekov, ktoré zaisťujú dostatočný sklz a zároveň ochladzujú telo. Na konci trate je umiestnený nafukovací golier, ktorý deťom zaistí bezpečnosť a mäkké pristátie.
Nafukovacie homár na vodu Intex 213 x 137 cm
Skladom
Nafukovacie homár na vodu Intex 213 x 137 cm je stabilný hračka na vodu, má štyri pevné držadlá a neobsahuje ftaláty alebo latex. Na homáre môžu byť usadené 2 deti. Urobte radosť svojim deťom a kúpte im nafukovacie vozidlo k vode. Ideálny spoločník na leňošenie na letnej dovolenke pri vode.
13,09 €
Nafukovacie koleso Bestway Korytnačka 61 cm
Skladom
Nafukovacie koleso Bestway Korytnačka 61 cm je zelenožltý nafukovací kruh so zakomponovaným zvieratkom vhodný pre deti od 3 rokov. Značka Bestway je zviazaná s letom, uvoľnením a letnými radovánkami. Ponúka širokú škálu nafukovacích bazénov a príslušenstva, ako sú lehátka, člny, lopty, rukávniky a okuliare do vody. Pre deti potom predovšetkým hračky v rôznych podobách vodných zvierat.
3,71 €
Nafukovací kruh Intex Donut s posypom 114 cm
Skladom
Nafukovací kruh Intex Donut s posypom 114 cm je vysoko kvalitný a vyrobený z robustného materiálu. S takým kruhom budete vyzerať štýlovo na vlnách mora a stanete sa neprehliadnuteľnými. Navyše nafukovací kruh Intex zostáva elastický a nepodlieha žiadnej deformácii.
7,47 €
Nafukovacie balón do vody Bestway 46 cm
Skladom
Nafukovacie balón do vody Bestway 46 cm prinesie veľa zábavy počas letnej zábavy na pláži alebo v záhrade. Lopta je vyrobený z vinylového materiálu vo veselé, farebné grafike, ktorá určite pritiahne pozornosť. Hra s ovocným loptou sa tiež môže stať náučným motívom, pri ktorom sa učí dieťa pomenovať ovocie.
3,34 €
Nafukovacie koleso Bestway Transparent 51 cm
Skladom
Nafukovacie koleso Bestway Transparent 51 cm je transparentný a vďaka tomu sa cez neho krásne pozoruje dno bazéna alebo mora. Plavecký kruh používajte pod dohľadom kompetentnej osoby. Nafukovačku používajte len v hĺbke, kde deti dosiahnu na dno.
1,84 €
Nafukovací krokodíl Bestway 175 x 102 cm
Skladom
Nafukovací krokodíl Bestway 175 x 102 cm je skvelý darček pre každého malého plavcov. Údržba je veľmi jednoduchá, po vyfúknutí nezaberá veľa miesta. Ideálne sa hodí na dovolenku k moru, alebo na výlet k vode. Ležadlo je mäkké a bezpečné. Vhodná veková kategória od 3 rokov.
11,22 €
Nafukovacie kreslo Bestway Radip Rider 135 cm
Skladom
Nafukovacie kreslo Bestway Radip Rider 135 cm je skvelé nafukovacie lehátko pre dospelých, ale využijú ho samozrejme i deti. Ležadlo je veľmi pohodlné, odolné aj bezpečné. Ideálne sa na ňom relaxuje, ako na vode, tak na pláži.
20,60 €
Nafukovacie lehátko Bestway Summer Vibes 160 x 86 cm
Skladom
Nafukovacie lehátko Bestway Summer Vibes 160 x 86 cm je ľahká a bezpečná nafukovací matrac s krásnou morskou grafikou. tento model sa vyznačuje robustnou konštrukciou založenú na i-lúčovom systému s tromi vzduchovými komorami. Vďaka tomuto riešeniu môžete matrac rýchlo nafúknu, bez potrieb čerpadla.
9,72 €