Počet produktov v kategórii: 7

Svetla zadné

Cyklistická svetla - zadné sú veľmi dôležitá, rovnako, ako predné svetlá. Vďaka zadným blikačkám budete na ceste výborne viditeľní a vyhnete sa tak nejaké havárii. Prechádzajúce vodiči Vás zazrú a včas sa vyhnú. Nie je nič dôležitejšie, než Vaše zdravie, a preto zvážte kúpu zadného cyklistického osvetlenia. Sú ponúkané v nízkej cenovej hladine, a preto si ich môže kúpiť každý. Blikačky majú väčšinou niekoľko možných druhov svietenia a štandardné blikačka obsahuje 5 diód, vďaka ktorým budete neprehliadnuteľní. Napájané sú väčšinou na jednu tužkovú batériu,...

Cyklistická svetla - zadné sú veľmi dôležitá, rovnako, ako predné svetlá. Vďaka zadným blikačkám budete na ceste výborne viditeľní a vyhnete sa tak nejaké havárii. Prechádzajúce vodiči Vás zazrú a včas sa vyhnú. Nie je nič dôležitejšie, než Vaše zdravie, a preto zvážte kúpu zadného cyklistického osvetlenia. Sú ponúkané v nízkej cenovej hladine, a preto si ich môže kúpiť každý. Blikačky majú väčšinou niekoľko možných druhov svietenia a štandardné blikačka obsahuje 5 diód, vďaka ktorým budete neprehliadnuteľní. Napájané sú väčšinou na jednu tužkovú batériu, ktorá vydrží naozaj dlho.

Viac
 • 7,35 € Skladom

  Blikačka zadní SMART 307 R je výkonná blikačka se 7 LED diodami. Díky konstrukci je zapnuté světlo viditelné ze všech stran. Perfektní zpracování včetně tvarované těsnící gumičky. Blikačka je včetně 2 kvalitních alkalických baterií AAA a třemi typy držáků pro připevnění.      

  7,35 €
   
    Skladom
   
 • 4,86 € Skladom

  Zadní blikačka na kolo SMART 313 R mini-3d je atraktivní mini blikačka na trhu s 3 LED diodami. Díky konstrukci je zapnuté světlo viditelné ze 180°. Perfektní zpracování včetně tvarované těsnící gumičky. Blikačka dodávána 2 alkalických baterií a dvěma držáky pro připevnění na sedlovku. Zadní blikačka malého rozměru a velkého výkon.

  4,86 €
   
    Skladom
   
 • 14,32 € Skladom

  Blikačka zadní SMART 317 R 1WATT LED je nejúčinější a nejvýkonější zadní blikačka na trhu. Superflash má jednu centrální 1Wattovou NICHIA diodou a další 2 Hi powered(1800mCD) diody. Zábleskové světlo 1/2watové diody je vidět až na 1600 metrů. Díky konstrukci je zapnuté světlo viditelné ze všech stran.

  14,32 €
   
    Skladom v utorok 28.5. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 11,27 € Skladom

  Blikačka zadní SMART 318 R 1/2W LED je kvalitní zadní blikačka s 1/2Wattovou NICHIA diodou. Blikačka na kolik je dodávaná včetně alkalických baterií.

  11,27 €
   
    Skladom
   
 • 4,48 € Skladom

  Zadní blikačka SMART 403 R je nejprodávanější blikačka na trhu se 3 LED, voděodolná, 160 hodin provozu. Díky konstrukci je zapnutá blikačka velice dobře viditelná až na 600 metrů. Perfektní zpracování včetně tvarované těsnící gumičky.

  4,48 €
   
    Skladom
   
 • 5,99 € Skladom

  Blikačka zadní SMART 405 R S-533 je díky konstrukci při zapnutí viditelné z 270° až na 600 metrů. Perfektní zpracování včetně tvarované těsnící gumičky. Blikačka je včetně 2 kvalitních alkalických baterií AAA a třemi typy držáků pro připevnění.

  5,99 €
   
    Skladom
   
 • 1,73 € Skladom

  Světlo zadní kopie FER s 2m kabelem

  1,73 €
   
    Skladom