Kategórie

Zoznam tovaru podľa výrobcu Yonex

Yonex je japonská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1969, kedy si povedala, že sa stane veľkým konkurentom pre ďalšie svetové značky, ktoré sa zaoberajú rovnako ako Yonex výrobou tenisových rakiet, badmintonových rakiet, golfových palíc, či bagov apod V sedemdesiatych rokoch intenzívne pracuje na vývoji nových technológií av roku 1980 je definitívne pripravená na vstup do sveta veľkého tenisu.
 

Začiatok deväťdesiatych rokov, éra Moniky Seles. Skraja roka podpisuje zmluvu so spoločnosťou Yonex, v júni víťazí na French Open a stáva sa vôbec najmladší tenisovou jednotkou všetkých čias, je jej necelých 17 rokov! O 3 roky neskôr skvelá kariéra Moniky Seles pokračuje. Za tri roky vyhráva trikrát Australian Open, French Open, dvakrát US Open. Posledný aprílový deň roku 1993 je ale v Hamburgu napadnutá Günterom parchy a priamo na kurte počas štvrťfinálového zápasu dobodaných. V roku 1996 sa však vrátila a naposledy vyhrala grandslamový turnaj - Australian Open.

Pozícia japonskej spoločnosti Yonex na olympijských hrách je neotrasiteľná. Celkom 38 zlatých kovov bolo zatiaľ rozdelené medzi najlepšie badmintonisty sveta - a všetci k zlatému vrcholu došli ako zmluvná hráči spoločnosti Yonex! Na prvý bedmintonový olympijský rok pripravila japonská spoločnosť Yonex pre svojich hráčov prevratnú novinku - prvýkrát v dejinách bedmintone majú hráči možnosť využiť kvalitu rakety s izometrickej hlavou, označených ako Isometric 500.

V súčasnej dobe je značka Yonex veľmi známa, rozšírená po celom svete a ďalej zbiera svoje úspechy. Stala sa tak veľkým konkurentom pre ďalšie značky, presne tak, ako si Yonex prial, tak sa stalo.


Okrem iného značka ponúka aj príslušenstvo pre tenis, bedminton a squash. Ak si teda chcete pripadať ako naozajstný hráč bedmintonu, tak nezúfajte a kúpte si niečo od tejto skvelej značky. Značka Yonex je určená pre každého a je známa svojou perfektnou kvalitou a dizajnom. Túžite po úspechov a alebo medailách? Kúpte si vybavenie Yonex, pretože táto značka vám to určite umožní.


 


Technológie značky Yonex:


Yonex technologie TOUGHLEX


Yonex technologie New Aero Frame


Yonex Isometric head


Yonex technologie NEW Grommet Pattern


Yonex technologie NEW Built-in T-Joint


Yonex Solid Feel Core


Yonex technologie X-Fullerene


Yonex technologie Tri Voltage System


Yonex technologie Sound Filter


Yonex technologie Control Support Cap


Yonex technologie Nanoscale Fullerene


Yonex technologie AERO and BOX Frame

produktov na stránke z celkových 43