Zoznam tovaru podľa výrobcu LA Gear

La Gear je americký výrobca, konkrétne z Bostonu, ktorý sa zameriava na výrobu športového oblečenia a obuvi. Ponúka športovú obuv napr pre atlétmi. Firma LA Gear ponúka veľmi kvalitné spracovanie materiálov a nevšedný dizajn oblečenia. Vďaka týmto prvkom je táto značka veľmi živá a obľúbená. Pod značkou La Gear sa podpísalo mnoho známych osobností z Hollywoodu a dodnes túto značku prezentujú na mimoriadnych akciách. Jedna z týchto známych osobností je napr najznámejšia dvojica, ktorá sa zaujíma o hudbu už 6 rokov a je ňou dvojica LMFAO a množstvo ďalších známych tvárí.

La Gear ponúka celú škálu obuvi nielen pre športovcov, ale aj pre teenagerov či ľudí, ktorí idú len tak na zábavu do klubu apod Ich obuv je originálne, ako už bolo spomenuté, obsahuje živé farby, ktoré sa na obuvi od konkurencie len tak neobjavujú . A vďaka týmto nevšedným farbám nie je značka La Gear určená pre každého. Je určená pre toho, kto chce byť originálny a mať niečo, čo ostatní nemajú. Svoj sortiment má značka rozšírený po celom svete. Najväčšia časť je ale zastúpená v severnej Amerike.

  • Dámské tepláky LA Gear Inter jsou ideální volbou do tělocvičny. Nabízí klasický vzhled a žebrování kolem pasu pro pohodlné nošení. Mají logo LA Gear vyšité...

    5,99 €