Kategórie

Zoznam tovaru podľa výrobcu King camp

Spoločnosť King Camp bola založená Shu Guokongem z Číny, ktorý v roku 1993 putoval po Číne do Európy a obdivoval pritom krásu okolitej krajiny. Dôsledkom toho bolo, že založí firmu King Camp, ktorá vystihne krásu a slobodu okolitej krajiny a ponúkne ľuďom kvalitu a pohodlie vyrábaného tovaru. Shu vyvinul firemné motto, "naučiť sa milovať prírodu" v dôsledku jeho zážitkov. Spoločnosť King Camp bola založená roku 2002 a značka sa stala profesionálnym výrobcom outdoorového vybavenia, ako sú stany, karimatky, batohy, pláštenky a pod. Svojim zákazníkom ponúka kvalitu poskytovaných služieb a taktiež cenovú dostupnosť.

Distribúcia tovaru King Camp bola zameraná vo viac ako 30 krajinách po celom svete. King Camp nie je len značka, ale aj koncept, ktorý sa odráža v dizajne a produkty umožňujú pohodlie, potreby a bezpečnosť zákazníkov a zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. King Camp sa stále rozvíja v širokú škálu produktov zahŕňajúce vonkajšie aktivity, ako je camping, turistika, cestovanie, a voľný čas. Každý výrobok je založený na špecifických požiadavkách našich klientov a na základe pripomienok z našich testerov, ktorí používajú produkty v extrémnych vonkajších podmienkach.

King Camp obsahuje najmodernejšie technológie v strojárstve, výrobe techniky a materiály pre výrobu položky, ktoré sú predmetom našej najprísnejšie kontroly kvality. King Camp spolupracuje so známymi európskymi dizajnérmi a ručí za naše výrobky vždy v úrovni svetovej triedy. V roku 2004 King Camp prešiel procesom globálnej registrácie a začal vstupovať na svetové trhy s inovačnými produktmi.

V roku 2008 má King Camp viac dodávok a trhov v 38 krajinách po celom svete. Tiež zavádza 500 predajní v 80 mestách v Číne. Svoje produkty vyváža napríklad do Spojených štátov, Francúzska, Ruska a ďalších 38 krajinách. Ich vysoko kvalitné výrobky boli medzinárodne uznané za najlepší a taktiež pomer ceny v "rodinnom kempovanie".

produktov na stránke z celkových 37