Kategórie

Zoznam tovaru podľa výrobcu Bestway

Bestway je talianska značka, ktorá sa špecializuje v najväčšej miere na výrobu kvalitných bazénov a vodného príslušenstvo. V ponuke Bestway bazénov môžeme nájsť všelijaké možné typy od kruhových bazénov, rodinných bazénov až cez dvoch a trojkomorové bazény pre deti. A čo robiť, keď sa voda v bazéne znečistí? Bestway ponúka aj rôzne filtrácie vody, ďalej potom schodíky do bazéna, pre pohodlnejšie vstup a teplomery, aby ste mali prehľad, v akej teplej vode sa to kúpete. Ak doma máte deti, tak aj pre nich značka niečo má. Pre vodné radovánky ponúka napr nafukovacie lopty či nafukovacie lehátka a ďalej potom kruhy, člny, pádla a rôzne hračky.

Chcete mať čistý bazén vždy a pri akomkoľvek počasí? Tak pre Vás tu sú pieskové filtrácie Bestway, ktoré boli absolútnym hitom minulého roka, a je to skvelá voľba pre čistenie Vášho bazéna. Piesková filtrácia používa na zachytenie nečistôt kremičitý piesok, ktorý kladie pretekajúcej vode z bazéna prirodzený odpor a zachytáva tak v medzerách väčšinu nečistôt. Vyčistená voda sa potom opäť vracia späť do bazéna. Avšak, ak chcete mať na záhrade veľký bazén, ktorý Vám budú susedia závidieť, tak si kúpte bazén od značky Bestway, ktorá ponúka bazény za bezkonkurenčné ceny. Bazény Bestway sú záhradné, samonosné, nadzemné bazény pre povrchovú montáž. Medzi prednosti týchto bazénov patrí ľahká a rýchla montáž bez väčších stavebných úprav a cenová dostupnosť. Stačí nafúknuť horný prstenec a bazén napustiť. Stúpajúci stĺp vody bazén sám postaví. Vďaka svojej pružnej konštrukcii je vhodný a bezpečný pre deti.

Prečo chodiť na kúpalisko, kde miniete veľa peňazí? Môžete ísť na svoju záhradu, kde si môžete vychutnať pohodlie a súkromie v bazéne od značky Bestway.

produktov na stránke z celkových 227