Ideme na maximum - rychlá expedice objednávek

Filter tovaru

Výrobca

Tenisky

Tenisky sú určené pre každého bez určenia vekového limitu. Tenisky sú určené skôr pre voľný čas, pre ľudí, čo chodia po meste a chcú byť IN. Tenisky sú väčšinou nízke, podrážku majú mäkkú a topánky sú celkovo ľahké. V dnešnej dobe sa tento druh obuvi veľmi rozrástol a čím ďalej viac ľudí ich nosí. Tenisky sú určené len na chodenie po pevnom povrchu. Vzhľadom k mäkkej podrážke, sa neodporúča brať si tieto topánky do prírody, chôdza po kamene by sa Vám mohla pekne znepríjemniť.
V súčasnosti sa na výrobu tenisiek špecializujú veľké firmy, ako je napr Adidas, Puma, Nike a pod Ako už sme spomenuli, tak tenisky sú veľmi obľúbené a ľudia sú spokojní s ich využitím. Všeobecne sa dá povedať, že tenisky majú pekný dizajn, vie človeka zaujať už na prvý pohľad. Niektoré modely dávajú najavo, že sú niečo viac, ako iné modely a že sú nadčasové. Tenisky sú skvelým módnym doplnkom a ak máte radi módu, chcete byť vždy štýlovo oblečení, tak si kúpte pekné tenisky, oblečte jeansy a tričko a môžete vyraziť. Úspech bude zaiste zaručený.

  • Lehké tréninkové boty Kappa představují klasický styl, který poskytuje pohodlí, když jste aktivní. Prodyšný svršek ze síťoviny je strategicky vyztužen...

    33,63 € 64,03 €
    Reduced price!