Zoznam tovaru podľa výrobcu Reebok

Reebok patrí medzi najväčších výrobcov športového oblečenia a obuvi. Reebok sa snaží svojimi výrobkami uspokojiť každého, kto chce využiť svoj potenciál na maximum a dosiahnuť najlepšie výsledky. Či už to znamená vypracovať si postavu, zabehnúť skvele ťažký závod, byť hviezdou na ľade alebo si len užiť športové popoludnie so svojimi priateľmi. Inovatívna technológia, prepracované strihy, zaujímavé detaily a trendy farebné kombinácie prenáša do kolekcií určených ako pre profesionálnych športovcov, tak pre tých, ktorí športujú pre svoj dobrý pocit a zábavu. Reebok ponúka množstvo technológií pre svoju obuv. Pár si ich tu predstavíme.DMX FOAM: Rýchle odpruženie, ktoré poskytuje technológia DMX FOAM je zapríčinená vzduchovými kanálikmi v dutine podošve, kam bola zavedená špeciálna odolná polyuretánová pena. Systém odpruženia DMX FOAM zaisťuje dlhšiu životnosť medzipodrážke a tiež oveľa efektívnejšie odpruženie.
DMX Shear: Tlmiace technológie DMX Shear spomalí náraz päty pri došliapnutí. Obuv s technológiou DMX Shear umožní chodidlu, aby sa naďalej pohybovalo v smere behu. Bežná obuv s odpružením spomaľuje a prenáša námahu iba vertikálne, tlmiaci systém DMX Shear však zabezpečia prenos námahy i horizontálne, chodidlo je tak menej namáhané.
DMPRtek: Zloženie technológie DMPRTEK je tvorené z vysoko odolného materiálu, táto technológia je teda používaná v najviac namáhanějších častiach podrážky. V kombinácii s technológiou DMX MAX je špica bežecké obuvi ešte pružnejšie.

Korene tejto celosvetovo známej značky Reebok siahajú až do 19. storočia. A to vďaka nadšenému športovci Josephovi Williamovi Fosterovi žijúcemu v Boltone v Anglicku, ktoré sa snažil zdokonaľovať svoju bežeckú obuv, tak aby maximálne využil výkon podané na bežeckých tratiach. A tak jedného dňa na svoju bežeckú obuv pripevnil hrotmi a vyrobil úplne prvý tretry. Ostatné bežci boli z jeho nápadu tak nadšení, že si čoskoro zriadili rodinnú výrobňu na túto obuv. Vyrobená obuv sprvu niesla názov Foster 's shoes.

  • Taštička přes rameno Reebok Since 95 se hodí pro každodenní používání a uskladnění drobných pomůcek jako je mobil, peněženka, deštník apod. Taštička je...

    15,73 € 23,33 €
    Reduced price!