Kategórie

Zoznam tovaru podľa výrobcu Lonsdale

Lonsdale je britská značka, ktorá sa preslávila po celom svete. Lonsdale je známa vďaka svojej všestrannosti, vyrába všetko potrebné od topánok až po tašky, potítka, prívesky a pod Je to veľmi obľúbená značka medzi športovcami, ktorí nemôžu minúť kopu peňazí za vybavenie a oblečenie, preto volí Lonsdale. Značka je vďaka svojej cenovej dostupnosti veľmi prístupná pre kohokoľvek, nie len pre športovcov, ale pre celú Vašu rodinu. Môžete vďaka nej obliecť Vaše dieťa, keď ide prvýkrát do školy alebo napríklad Vášho syna, keď ide na zápas vo futbale, boxe a pod

Značka Lonsdale sa v najväčšej miere sústreďuje na sortiment boxerského oblečenie, tréningového vybavenia, boxerských rukavíc a vriec.

Značka Lonsdale získala svoj názov po Hughovi Cecil Lowther, piatom grófovi z Lonsdale, ktorý organizoval zápasy v boxe v roku 1909 a bol prezidentom Národného športového klubu Veľkej Británie. Každý boxer, ktorý sa stal šampiónom a trikrát úspešne obhájil svoj titul, získal cenu "Lonsdaleův pás". Okolo roku 1960 navštívil grófa Lonsdalea bývalý boxer Bernard Hart a požiadal ho o povolenie použiť jeho meno pre značku oblečenia určeného pre boxerov.

Lonsdale vznikla v roku 1960 a jej zakladateľom sa stal boxer Bernard Hart. Značku preslávili predovšetkým boxeri, medzi ktoré patrí Muhammad Ali, Mike Tyson, Lennox Lewis, Carl Froch alebo David Price. Ďalej potom speváci Paul McCartney či Paul Weller alebo herci Gregory Pack či Tony Curtis. Lonsdale je tiež veľkým dodávateľom futbalového vybavenia, v minulosti dodávali dresy a vybavenie napr pre tím Blackburn Rovers FC.Dnes je značka Lonsdale vysoko obľúbená predovšetkým pre svoje kvalitné spracovanie, zabezpečenie pohodlia pri nosení aj športových aktivitách. Výrobky Lonsdale, patrí na trhu k tomu najlepšiemu, čo môžete pre svoje športové aktivity zvoliť. Tak neváhajte a kúpte si niečo zo skvelého sortimentu tejto značky, či už je to potrebné tričko alebo topánky.