Zoznam tovaru podľa výrobcu Campri

Možno si hovoríte, čo je to za značku? Tak teraz sa posaďte a pozorne počúvajte. Značka Campri ponúka skutočnú kvalitu svojich služieb. Objavte skvelú radu oblečenia a vybavenia tejto značky. Campri vznikla v roku 1960 a svoje prvé športové nadšencov si získala v rade rekreačných i závodných lyžiarov, preto sa jej tiež hovorí "cool" značka. V roku 1980 sa stala Campri najpredávanejšou značkou, ktorá predávala hlavne lyžiarske vybavenie. V tej dobe patrila značka Campri snáď na najvyšší stupienok, čo sa týka kvality a pohodlnosti tovaru.

V súčasnej dobe sa značka Campri sústreďuje aj na výrobu iného športového vybavenia a príslušenstva, ako je napr oblečenie, obuv a ďalšie nevyhnutné veci pre outdoor a camping.

Chystáte sa kempovať? Nemáte stan, spacák, poriadne topánky do prírody, termoprádlo, lampu alebo napríklad nafukovací matrac? Tak nezúfajte a obráťte sa na značku Campri, ktorá má pre Vás všetko, čo budete potrebovať pri campingu alebo pri výšľapu do hôr a pod Určite oceníte pohodlie a komfort v prírode, aké ste si doteraz nemohli dopriať. Tiež oceníte hrejúce termoprádlo, ktoré Vás zahreje, keď to budete najviac potrebovať alebo pevné topánky, keď poleziete po horách po kamenia. Postavili ste si svoj stan a hovoríte si, čo budete robiť v noci a po tme? Žiadny problém, Campri ponúka aj rad LED svetiel a lámp, ktoré Vám poslúži napríklad pri čítaní knižky. Ďalej značka ponúka napr skladacie stoličku, ktorú si môžete vziať napríklad na ryby, alebo napríklad na posedenie s priateľmi. Ak dostanete chuť na teplý čaj, tak nie je problém si ho naliať do termosky, ktorá Vám uchová teplotu aj na niekoľko hodín, podľa teploty vzduchu.

Značku Campri volia tí, ktorí si chcú dopriať skutočné pohodlie, teplo a kvalitu výrobkov, ktoré Campri ponúka.

  • Dámské lyžařské rukavice Campri Ski Gloves Ladies jsou stylové rukavice, které jsou navrženy s teplou a izolační flaušovou podšívkou spolu s protiskluzovou...

    4,11 €
  • Dámské termo kalhoty Campri Thermal jsou ideální pro širokou škálu zimních sportů. Termo kalhoty Campri jsou vyrobeny z lehkých materiálů a ploché švy...

    9,31 € 18,81 €
    Reduced price!