Kategórie

Zoznam tovaru podľa výrobcu Everlast

Značka Everlast pochádza z americkej dielne. Názov Everlast je priamo synonymom boxu. V roku 1910 vyrobil sedemnásťročný Jacob Golomb - syn krajčíra a vášnivý plavec plavky, ktoré pomenoval "Everlast" (z anglických výrazov "ever" - večne, "last" - trvať). Bol nespokojný s vtedajšou kvalitou plaviek, ktoré sa častým používaním čoskoro opotrebovali. Bohužiaľ výrobou plaviek neprerazil. Rozhodol sa, že skúsi niečo iné, a tak vyrobil pre Jacka Dempseyho boxerské trenky, ktoré mali elastický pas a nahradili tak kožený pás. Tieto trenky sa okamžite preslávili a tým začala skvelá kariéra značky Everlast.

Značka pôsobí veľmi drsne, je pre naozajstných mužov, ktorí vedia, čo si môžu dovoliť a čo nie. V súčasnej dobe Everlast vyrába kompletný sortiment pre box, kickbox, thajský box, MMA, rad fitness pomôcok pre mužov a ženy pre domáce aj profesionálne použitie. Výroba tiež zahŕňa aj iné veci ako je napr taška, topánky, oblečenie pre šport a voľný čas, kozmetiku, slnečné okuliare a plavky. Everlast sa s týmto zameraním dostal do celého sveta, kde si získava stále viac a viac zákazníkov. Aktuálne pôsobí asi v 101 krajinách a vlastní 88 celosvetových licencií. Najviac je však rozšírený v USA a západnej Európe, kde oslovil najviac ľudskej populácie.


Súčasťou značky Everlast je tiež neodmysliteľne jeden z najlepších boxerov histórie Muhammad Ali, ktorý sa zapísal vďaka tejto značke do histórie boxu. Jeho meno a známe slogany zdobia limitovanú edíciu výrobkov venovanú výročiu značky Everlast.

Ak Vás teda zaujala táto značka, veríte jej a máte k nej rešpekt, tak nad ničím nepremýšľajte a kúpte si napr tričko, tepláky alebo boxerský vrece a trénujte, ako najviac to pôjde. S týmto vybavením to pôjde ale úplne samo. To všetko si navyše môže dovoliť skoro každý, značka nie je nijako cenovo nedostupná.